Kapanan Instagram Hesabınızı Açtırın

Kapanan Instagram Hesabınızı Açtırın

Kapanan Instagram Hesabınızı Açtırın

Sosyal medya platformu insanların en fazla vakit geçirdiği alanlardan biridir. Özellikle son yıllarda teknolojinin gelişmesi sosyal medyanın bu denli öne çıkmasına yardımcı oldu. Instagram ise sosyal medya platformları arasında dünyada en çok kullanılan mecralardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Instagram daha çok görsele dayalı bir alan olduğundan paylaşılan videolar ve fotoğraflar büyük önem taşıyor. 


Yapılan paylaşımlar ile belli bir süre sonra insanlar yüksek etkileşim aldıklarında önemli meblağlar kazanabiliyor. Fakat Instagram içerisinde her türlü paylaşımı yapmak mümkün değil. Belirli kurallar olduğundan birçok kişi bir anda Instagram hesabım kapatıldı diyerek çözüm arayışına giriyor. Instagram hesabınızın kapatılması durumunda açmak için ne tür yollara başvuracağınızı Instagram Hesap firması sizlere gösteriyor.

Instagram Hesap İle Kapanan Instagram Hesabınızı Açın

Instagram Hesap sitesi Instagram hakkında sizlere yardımcı olacak birçok konuda bilgiyi içerisinde barındırıyor. Özellikle kapanan Instagram hesapları hakkında neler yapabileceğinizi adım adım anlatıyor. Sunulan hizmet sayesinde kısa süre içerisinde hesabınıza yeniden kavuşmanız sağlanıyor. Instagram hesabınızın neden kapatıldığı, kapatılma nedenlerine göre hangi çözüm yollarının etkili olacağını öğrenme şansına sahip olabiliyorsunuz.

Instagram Hesabı Neden Kapatılır?

Instagram hesabınızın kapatılma nedenleri birçok farklı kritere bağlı olabilir. 

Bu nedenlerden bazıları ise şunlardır:

Şiddet ve tehdit içeren paylaşımların yapılması

Cinsel içerikli paylaşımların yapılması

Hesabın yüksek sayıda şikayet alması

Genel olarak Instagram hizmet kurallarının ihlal edilmesi hesapların kapatılması belirli yollar ile yeniden açılabilir.

Instagram Hesabımı Nasıl Açabilirim?

Instagram hesabınızı yeniden açabilmeniz için öncelikle hangi ihlalden dolayı kapatıldığını bilmeniz gerekir. Daha sonra Instagram içerisinde yer alan yardım merkezine girerek burada hesabınızı açtırmak istediğinize dair bir yazı vermeniz gerekiyor. Bunun dışında izlemeniz gerek bazı adımlar da bulunuyor. Bu adımların detaylarını Instagram Hesap sitesi üzerinde bulabilirsiniz.

Instagram Hesap İle İhlallerden Kurtulma

Site sadece hesabınızı nasıl kurtarabileceğinizle ilgili değil aynı zamanda ihlallerden nasıl kaçınacağınızla ilgili bilgilendirmede de bulunuyor. Hangi paylaşımların kurallar dışında olduğu ve ne yaparsanız hesabınızı risksiz bir şekilde kullanabileceğiniz gösteriliyor.

Instagram Hesap Hizmetleri

Firma Instagram hakkında sadece bilgilendirme, kapanan hesapları açtırma gibi hizmetlerde bulunmuyor. Aynı zamanda uygun fiyatlardan güvenilir Instagram hesapları satın almanızı da sağlıyor. Özellikle Instagram üzerinden kazanç sağlamak isteyenler için yüksek takipçili hesapları satışa sunuyor. 100 bin takipçiye kadar satışı yapılan hesaplar içerisinde tamamen organik takipçiler bulunduğundan kısa süre içerisinde büyümenize yardımcı olunuyor.

Güvenilir Instagram Hesabı Satın Alın

Kapanan yüksek takipçili hesapları açmak her zaman mümkün olmuyor. Bu sebeple İntagram Hesap firması sizler için hem güvenilir hem de ucuz Instagram hesapları satıyor. Hesaplarla ilgili aklınıza takılan herhangi bir soru varsa sitenin destek hattına sorabilirsiniz. Site içerisinde yer alan hesaplar ise 10 binden 100 bine kadar çıkan takipçi paketlerini kapsıyor.