İnstagram Reklam Hesapları Nedir? Sorusunu Cevaplıyoruz.

İnstagram Reklam Hesapları Nedir? Sorusunu Cevaplıyoruz.

  • Instagram Reklam Hesabı

Sosyal medyanın gücünü kullanmayan marka veya işletme sayısı oldukça azdır. Müşterilerine daha hızlı ulaşım sağlayabilmek ve hedef kitleyi geliştirmek isteyen işletmeler Instagram başta olmak üzere neredeyse bütün sosyal medya hesaplarından hizmet sunuyor. Sosyal medyanın işletmelere sunduğu en büyük avantajlardan biri de reklam potansiyelidir. Ucuz, kaliteli ve etkili reklam için instagram reklam hesapları güvenle tercih ediliyor. Reklam vermek isteyen işletmeler için geliştirilmiş bu platformlar bu kategorilerde daha önce reklam özellikleri kullanılmamıştır. İster tekli isterseniz de çoklu alımlar yaparak siz de işletmenizin gücüne güç katabilirsiniz.

Satılık Instagram Reklam Hesabı

Satılık Instagram reklam hesapları özgün hesaplardır. Satın aldığınız hesap platformun veri tabanında şifrelenir ve sadece size aittir. Reklam vermek için uygun olan bu hesapları bakiyenizle kolayca satın alabilirsiniz. Farklı takipçi sayısı bulunan Instagram reklam hesaplarından ihtiyacınıza uygun olanı bütçenize göre belirleyip satın alabiliyorsunuz. Aldığınız bu hesabı dakikalar içerisinde panelinizde görüntüleyebilirsiniz. Instagram ve internet kanunlarına aykırı paylaşım ve reklamlar yapmadığınız sürece bu hesabı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Garantili Instagram Reklam Hesabı

Hesabınız kapatıldıysa veya reklam için yeni bir Instagram hesabı açmak istiyorsanız garantili Instagram reklam hesapları satın alabilirsiniz. Yeni açacağınız hesap için takipçi edinmeniz zaman alacağı için hazır takipçili hesapları tercih edebilirsiniz. Instagram illegal reklamlara izin vermeyeceği için görsellerinizde ve reklam metinlerinize dikkat etmeniz yararlı olacaktır.

Instagram Reklam Hesabı Stokları

Instagram reklam hesaplarında stoklar sürekli güncelleniyor. Günlük olarak yenilenen stoklar müşterilerin ihtiyacı doğrultusunda farklı kategorilerde sunuluyor. Stok sorununa neden olmamak için genellikle her an güncelleme geliyor. Sistemsel hatalardan dolayı stok olmadığı takdirde platformdan bilgi almak için WhatsApp ikonuna tıklayabilirsiniz. Buradan yetkili biri mi uğraşıp ihtiyacınız olan Instagram reklam hesaplarını satın alabiliyorsunuz.

Instagram Reklam Hesabı Al

Instagram reklam hesabı alabileceğiniz platform son derece güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunuyor. Satın aldığımız Instagram hesapları sadece size özeldir. Bilgileri yalnızca size iletiliyor. Siz hesabı satın aldığınız andan itibaren Instagram hesabı satıştan otomatik olarak kalkıyor. Veri tabanında şifrelenen bu hesap kesinlikle başka bir müşteriye satılmıyor. Bakiyenizde bulunan para ile Instagram reklam hesabı satın alabileceğiniz gibi bakiyenize para yükleyerek de dakikalar içerisinde hizmet alabiliyorsunuz.

Instagram Reklam Hesabı Nasıl Alınır?

Platformda bulunan ücretsiz üyelik hesabınıza dilediğiniz zaman bakiye yükleyebilirsiniz. Bakiye yüklemek için EFT, havale ve kredi kartı seçeneklerini sunuyorlar. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde işlem süresi EFT ve havaleye göre daha kısadır. Saniyeler içerisinde para bakiyenize yüklenir ve dilediğiniz kategoride Instagram reklam hesabı satın alabilirsiniz. EFT ve havale yöntemi ile yapacağınız bakiye yüklemesinde bazı güvenlik sorunları nedeniyle bu işlem yarım saate kadar uzayabiliyor. Hızlı,güvenilir, garantili ve kaliteli hizmet sunan platformu gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. 7 gün 24 saat zaman kısıtlaması olmadan Instagram reklam hesabı alabilirsiniz.