Instagram Hesap İle Yüksek Takipçili Hesaplara Sahip Olun

Instagram Hesap İle Yüksek Takipçili Hesaplara Sahip Olun

Instagram Hesap İle Yüksek Takipçili Hesaplara Sahip Olun

Sosyal medya insanların kendilerine en fazla vakit ayırdıkları alanların başında yer alıyor. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bu alana artan ilgi zamanla farklı platformların da ortaya çıkmasını sağlıyor. Fakat hangi platform çıkarsa çıksın Instagram güncelliğini her zaman koruyor. İnstagramın her ne olursa olsun insanlar tarafından tercih ediliyor olmasının nedeni ise görsele dayalı bir platform olmasıdır. 

Ayrıca içerik üreticiler için de iyi bir gelir kaynağı yaratıyor. Fakat özellikle yüksek hesap sahibi olan kullanıcılar bazen hesaplarını kaybedebiliyorlar. Bunun genellikle iki sebebi olur. Biri çok sayıda şikayet almak iken diğeri ise hizmet kuralları ihlal etmektir. Kapanan hesapların açılmadığında ise emeklerin büyük bir çoğunluğu heba oluyor. Ancak Instagram Hesap sitesi sizlere yüksek takipçili hesaplar ile hizmet veriyor. Site içerisinden istediğiniz hesabı seçerek, satın alım gerçekleştirebiliyorsunuz.

Güvenilir Instagram Hesapları

Instagram hesap sitesi günden güne güvenilirliği artarak devam eden Instagram hesabı satan firmaların başında geliyor. Site içerisinde yer alan Instagram hesapları 10 binden milyonlara ulaşan takipçilere sahiptir. Firmanın diğer satış sitelerinden farkı ise hem uyguna hem de güvenilir bir şekilde hesap satışı gerçekleştiriyor olmasıdır. Eğer platform üzerinden yüksek gelirler kazanmak istiyorsan 1 milyon takipçili Instagram hesabı satın al ve her geçen gün sayfanı büyüt.

Siteden Instagram Hesabı Satın Alma

Site üzerinden Instagram hesabı satın almak istiyorsanız en güvenilir yol öncelikle siteye üye olmaktır. Daha sonra sayfada yer alan ürünlerimiz sekmesine giriş yapın. Burada karşınıza 100k’ya kadar olan paketler çıkacaktır. Bu paketlerden birini seçtikten sonra ödeme ekranında gerekli bilgileri girin. Ödemenin ardından aldığınız hesap anında panelinizde görünür.

Instagram Hesap Ucuzdan Hesap Veriyor

Sitenin satışını yaptığı hesaplara bakıldığında oldukça uygun fiyattan verdiği görülüyor. Hem hizmet kalitesi hem düşük ücret firmanın güvenilir bir şekilde satış yapmasına olanak sağlıyor. Sitedeki Instagram hesaplarını isterseniz tekli isterseniz de çoklu bir şekilde alabiliyorsunuz.

Fiyatlar

Son derece uygun seviyelerden sunulan Instagram hesaplarının fiyatları takipçi sayılarına göre belirleniyor. Fiyatlar ise şu şekildedir:

Organik Takipçili Instagram Hesabı: 150 TL

10k Takipçili: 180 TL

20K Takipçili: 270 TL

30K Takipçili 320 TL

50K Takipçili: 500 TL

100K Takipçili: 800 TL

Daha detaylı bilgi için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram Hesap Hizmetleri

Sitede temelde satış işlemi yapsa da bunun dışında Instagram hakkında merak ettiklerinizle ilgili bilgilendirmeler yapıyor. Özellikle kapanan Instagram hesaplarınızı nasıl açacağınız konusunda önemli makaleleri bulunuyor. Buradaki makaleleri inceleyerek kapanan Instagram hesabınızı nasıl açabileceğinizi görebilirsiniz.

Hesap Satın Almak Yasak Mı?

Sitenin satışa sunduğu hesaplar yasal yollarla elde edilmiş hesaplar olduğundan alacağınız Instagram hesaplarında herhangi bir sorun çıkmaz. Bu sebeple yasak olması gibi bir durum da söz konusu değildir.