1 Milyon Takipçili İnstagram Hesabı

1 Milyon Takipçili İnstagram Hesabı

1 Milyon Takipçili İnstagram Hesabı

Instagram bünyesinde 1 milyon takipçi sayısına sahip olunması, oldukça ayrıcalıklı güzel durumlardan biridir. Çünkü bu yüksek rakamda takipçiler her zaman bu alanda daha iyi bir etkinlik gösterirler. Kısa sürelerde gönderileri normalden çok daha fazla sayıda insana ulaşabilir.

Bundan dolayı bu sayıda takipçi olan hesaplar özel ve önemli bir konumdadırlar. Hazır olarak kendisine bir Instagram hesabı satın almayı düşünen birçok insan genellikle 1 milyon takipçili hesaplar da ilgi gösteriyorlar.

Güvenilir bir sitenin bulunması halinde rahatlıkla bu sayıda güzel paketlerin tedarik edilmesi işlemi yerine getirilebiliyor. Elde edilen milyon takipçisi olan hesaplarla akla gelebilecek birçok güzel şey gerçekleştirilebiliyor. Reklam verme ve tanıtım yapma gibi konular nezdinde daha başarılı işler ortaya konulabiliyor.


1 Mn Takipçi Ne Kadar Para Alıyor?

Çoğu Instagram kullanıcısı insanın genellikle en temel hedeflerinden birisi, 1 milyon sayısına başarıyla erişmektir. Çünkü bu sayıya yaklaşılması veya ona ulaşılması demek, para kazanma konusunda daha iyi dinamiklerin elde edilmesi demektir. Bundan dolayı çoğu girişimci insanın bunu hedeflediği görülür. Bu tür hesaplarda para kazanma miktarları, birtakım etkenlere bağlı değişkenlik gösterebilir.

Hangi firmayla iş birliği yapıldığı,

Ne türde ürün veya hizmetin tanıtılacağı,

Tanıtım ve reklam hizmetinin ne kadar süreyle sürdürüleceği,

Genellikle bu gibi etmenler doğrultusunda 1 mn takipçili hesaplar, belirli bir ölçüde güzel paralar kazanabiliyorlar. Reklam anlaşmasının içeriğine bağlı olarak temin edilecek miktarlar değişik olabiliyor. Ancak genellikle birçok deneyim gösteriyor ki bu sayıda takipçisi olan hesaplarda yüksek ve oldukça güzel meblağlı gelirler elde edilebiliyor.

10 Bin Takipçili Hesap Kaç TL?

1 milyon takipçili hesaplara göre 10 bin takipçiye sahip hesaplar maliyet açısından beklentilere daha iyi bir karşılık verebiliyor. Eğer çok yüksek bütçelerle satın alım yapma şansı yoksa o zaman hazır Instagram hesapları konusunda bu da tercih edilebilir.

Çünkü Instagram’da hesapların para kazanmaya açılması için 10 bin takipçi sayısının geçilmiş olması gibi bir önemli kural bulunuyor. Bu tür bir hesap bünyesinde artık kullanıcılar, çeşitli türlerde reklamlar alacak safhaya geliyorlar. Birbirinden farklı ve güzel firmalarla çeşitli reklam anlaşmaları içerisine girebiliyorlar.

Instagram Ne Kadar Para Kazandırıyor?

Instagram, harika maddi kazançların elde edilebildiği en güzel ve kaliteli sosyal platformlar arasında bulunuyor. 1 milyon ve üzerinde olan hesaplar çok yüksek meblağlarla çeşitli reklam anlaşmaları yapabiliyorlar. Reklamın türü, süresi ve içeriğine göre fiyatlar değişebiliyor.

Instagram Hesabı Nasıl Satılır?

1 mn takipçili hesaplarını kullanıcıların her biri çok kolay ve rahat şekilde online alandan satışa sunabilir. Bunun için bireysel bir hareket içerisine girebilmelerinin yanı sıra bazı sitelerle iş birlikleri kurarak da bu kişiler, o hesaplarını satabilirler. Belirli bir fiyat ortaya koyarak onun üzerinden teklifler alabilirler.

Instagram Hesap Satışı Yasak mı?

Esasında Instagram bünyesinde kullanıcıların, bizzat kendilerinin açtıkları hesapları daha sonradan başkalarına satmaları yasaktır. Ancak sürece eğer kontrollü bir şekilde yön verilirse o zaman bir sorun olmadan ilgili satış işlemi yerine getirilebilir.

Kaliteli ve güvenli firmalarla bu noktada iş birlikleri kurulmalıdır. Onlar bünyesinde verilecek reklamlar sayesinde kolaylıkla ilgili hesaba bir alıcı bulunabilir.

Instagram Sayfayı Büyütmek İçin Ne Yapmalıyım?

Instagram bünyesinde herhangi bir hesap direkt satın alınsa bile mutlaka onu uygun şekilde büyütmek gereklidir. Bunun için her paylaşıma özel bazı meta etiketler belirlenebilir ve onlar tüm gönderilere uygun olarak eklenebilir. Ayrıca takipçileri artırmak için burada bazı sponsorlu reklamlar da verilebilir.